Burenruzie loopt uit de hand, traumateam opgeroepen
Gemert - Maandagavond 16 september rond 19.55 uur werd melding gedaan van een geweldsincident aan de Mis [ Lees verder ]
ASTEN - Woensdagmorgen 12 juni om 03.40 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Rijksweg A67 R 38,6 in 112 Asten.
Een automobilist kwam in botsing met een vrachtwagen. De bestuurder van de auto was zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is uiteindelijk overleden aan zijn verwondingen. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.
Bekijk ook:
Meerdere voertuigen beschadigd door botsingGemert - Maandagavond 16 september rond 19.55 uur werd melding gedaan van een geweldsincident aan de Mis [ Lees verder ]
Uden - Maandagmiddag 16 september tegen 17.35 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Lippstadt-sing [ Lees verder ]
Leeuwarden - Maandagmiddag 16 september omstreeks 17.35 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Fran [ Lees verder ]
Rotterdam - Maandagmiddag 16 september om 16.15 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Erasmusbrug [ Lees verder ]
Muiderberg - Maandagmiddag 16 september om 16.10 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Zuidpolderw [ Lees verder ]
Velp - Maandagmiddag 16 september omstreeks 16.00 uur brak brand uit in een woning aan de Frederikstraat [ Lees verder ]
Waalre - Maandagmiddag 16 september om 15.35 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Onze Lieve Vrou [ Lees verder ]
IJmuiden - Maandagmiddag 16 september tegen 14.25 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Pleiadenpl [ Lees verder ]
Meppel - Maandagmiddag 16 september rond 14.10 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Doornbosdwars [ Lees verder ]