Automobilist onder invloed rijdt tegen verkeerslicht
Rotterdam - Woensdagavond 18 september tegen 21.05 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Slinge in [ Lees verder ]
BOVENKARSPEL - Maandagavond 29 juli rond 18.05 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Veilingweg in 112 Bovenkarspel.
Een brandweerhoogwerker was onderweg naar een reanimatie bij het vakantiepark aan de IJsselmeerstraat in Medemblik, toen deze in botsing kwam met de automobilist. In de auto zaten twee inzittenden. Eén van hen raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. Voor de reanimatie in Medemblik werd na de botsing een andere hoogwerker opgeroepen.
De personenauto raakte zwaar beschadigd aan de zijkant en is daarom door een bergingsbedrijf afgesleept.
Bekijk ook:
Dumping van vaten in StreekbosRotterdam - Woensdagavond 18 september tegen 21.05 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Slinge in [ Lees verder ]
Ede - Woensdagmiddag 18 september rond 17.40 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Uiterwaalhof in [ Lees verder ]
Nijkerk - Woensdagmiddag 18 september tegen 17.05 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Watergoorw [ Lees verder ]
Alkmaar - Woensdagmiddag 18 september tegen 16.50 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Westdijk - [ Lees verder ]
Rotterdam - Woensdagmiddag 18 september om 16.45 uur werd melding gedaan van stankoverlast aan de Bas Ju [ Lees verder ]
Waddinxveen - Woensdagmiddag 18 september omstreeks 16.35 uur werd melding gedaan van een persoon op het [ Lees verder ]
Voorthuizen - Woensdagmiddag 18 september rond 16.15 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Hoofdst [ Lees verder ]
Leeuwarden - Woensdagmiddag 18 september rond 15.30 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Zuiderpl [ Lees verder ]
Bennebroek - Woensdagmiddag 18 september tegen 15.25 uur heeft een ernstig ongeval plaatsgevonden aan de [ Lees verder ]