02-04-2025 17:21

LEIDEN - Vrijdagmiddag 28 maart omstreeks 15.00 uur werd een verkeerscontrole gehouden aan de Oegstgeesterweg in 112 Leiden.

De politie werkte bij deze controle samen met de Belastingdienst om meerdere automobilisten te controleren. De controle werd gehouden op een parkeerplaats nabij de Leidse Voetbal Vereniging Lugdunum. Automobilisten werden vanaf de Oegstgeesterweg door meerdere agenten van de weg gehaald om gecontroleerd te worden, een motorrijder van de politie was ook aanwezig om hierin ondersteuning te bieden. Ook was een voertuig van de Belastingdienst langs de weg gezet om te kijken of er voertuigen zijn die nog bedragen open hadden staan bij de Belastingdienst. Dit werd gecontroleerd door middel van een ANPR (Automatic Number Plate Recognition).

Inmiddels is bekend geworden dat er aan 52.000 euro belasting geld is geint en dat er beslag is gelegd op een drietal voertuigen waarvan er twee daadwerkelijk zijn weggesleept. Er werden veertig bekeuringen uitgeschreven voor onder andere niet goed werkende verlichting, het niet bij zich dragen van een rijbewijs en het rijden met een bromfiets op het fietspad. De verkeerscontrole vond plaats tussen 15.00 uur en 21.30 uur. Ook werd minstens een persoon aangehouden op verdenking van het rijden onder invloed. De bestuurder werd overgebracht naar het politiebureau voor verder onderzoek.

Provincie Zuid-Holland Meer nieuws uit provincie Zuid-Holland

Gerelateerde nieuwsitems


nieuws n44 wassenaar

Grootscheepse controle door meerdere instanties

Wassenaar - Woensdagmiddag 2 april rond 16.45 uur werd een grootscheepse controle gehouden op een parkee [ Lees verder ]

ongeval klinkenbergerweg ede

Persoon op ebike gewond na val

Ede - Woensdagmiddag 2 april rond 15.45 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Klinkenbergerweg in [ Lees verder ]

brand eperweg - n309 't harde

Brandweer groots opgeschaald bij heidebrand op defensie oefenterrein

't Harde - Woensdagmiddag 2 april tegen 15.15 uur was brand ontstaan in een stuk heide aan de Eperweg - [ Lees verder ]

brand zonnelaan haarlem

Brandweer ingezet voor brand in woning

Haarlem - Woensdagmiddag 2 april om 13.30 uur was brand ontstaan in een aan de Zonnelaan in Haarlem. Bi [ Lees verder ]

ongeval onzelievevrouwestraat weert

Motorrijder en fietser met elkaar in botsing

Weert - Woensdagmiddag 2 april omstreeks 13.20 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Onzelievevrou [ Lees verder ]

gaslekkage slijpkruikweg ede

Gas- en waterleiding geraakt bij graafwerkzaamheden

Ede - Woensdagmiddag 2 april omstreeks 12.35 uur was er een gaslekkage ontstaan aan de Slijpkruikweg in [ Lees verder ]

brand wilsonstraat goes

Brandweer ingezet voor brand in woning

Goes - Woensdagmiddag 2 april tegen 12.05 uur was brand ontstaan in een woning aan de Wilsonstraat in Go [ Lees verder ]

ongeval rijksweg a1 l 111,0 bathmen

Meerdere voertuigen met elkaar in botsing

Bathmen - Woensdagmorgen 2 april tegen 06.30 uur heeft een ongeval plaatsgevonden aan de Rijksweg A1 in [ Lees verder ]

brand enkstraat deventer

Forse rookontwikkeling bij autobrand

Deventer - Woensdagmorgen 2 april rond 03.55 uur was brand ontstaan aan de Enkstraat in Deventer. Een g [ Lees verder ]

▼ Ad by Refinery89